Вперше з ужгородського аеропорту літак вилетів у Грецію

Перший рейсовий авіапереліт Ужгород – Салоніки відбувся вчора, 17 липня.

Як повідомили у прес-службі Ужгородського аеропорту, до Греції полетіло 32 пасажири. Цікаво, що більшість з пасажирів – це краяни Закарпаття.

Переліт було здійснено літаком Embraer ERJ 145. Тепер аеропорт “Ужгород” точно можна називати міжнародний.

Нагадаємо, перший літак регулярного рейсу “Київ-Ужгород” прилетів до Ужгороді ще на початку червня.

Нагадаємо, на Закарпатті встановили рекорд України: деталі (ФОТО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*