Види кабельно-провідникової продукції.

Особливості кабелів та проводів

Жоден електричний прилад не може працювати, якщо до нього не підведено електрику. Не варто забувати й про те, що, крім постачання енергією обладнання необхідно також здійснювати контроль його роботи. І дуже часто те й інше робиться дистанційно, іноді на досить великих відстанях.

Для забезпечення нагальних потреб споживачів електроенергії потрібні провідники електричного струму. І дуже бажано, щоб їхня якість забезпечувала безперебійну та безпечну експлуатацію обладнання. Така надійна кабельно-провідникова продукція пропонується на сайті ital-tecno.com.ua, що належить відомому постачальнику широкого спектру виробів електротехнічної промисловості. Дана компанія постійно співпрацює з авторитетними виробниками та має власну систему контролю якості.

Пропонований асортимент

 • Оскільки коло проблем, які доводиться вирішувати споживачеві, дуже широке, то й асортимент продукції, що реалізується, також йому відповідає. Компанія пропонує такі види виробів:
  • Мідні екрановані контрольні кабелі.
  • Мідні неекрановані контрольні кабелі.
  • Кабель мідний, екранований, призначений для передачі даних.
  • Кабель мідний для пожежної та охоронної сигналізації.
  • Провід багатожильний з одним, двома та більше провідниками тощо.

Кабельно-провідникові вироби можна підібрати за матеріалом та типом ізоляції, що дозволяє використовувати їх у найскладніших умовах, наприклад, при високих та низьких температурах, при підвищеній вологості та під впливом паливно-мастильних матеріалів та інших агресивних речовин. Кількість жил теж може бути різною. Так, в асортименті компанії кабелі, що мають від 1 до 10 жил і навіть більше. Є вироби з жилами перетином до 10 мм кв., що підходять для застосування як усередині приміщень, так і для використання просто неба.

Про що має знати споживач кабельно-провідникової продукції

За основними параметрами вироби можна поділити на дві основні підкатегорії:

 • Провід. Визначення з підручника каже, що він являє собою одну або більше струмопровідних жил, які з’єднують дві ділянки електричного кола. В залежності від типу жили можуть складатись з одного або багатьох дротів, ізольованими або голими та різними за іншими параметрами. Існують і так звані захищені дроти, які через наявність спільного зовнішнього ізолюючого шару можна легко сплутати з кабелем. Їх жили захищені власною ізоляцією, проте зовні вони разом додатково закриваються загальним покриттям, виробленим з полімеру.
 • Кабелі. Вони являють собою одну або декілька окремо ізольованих струмопровідних жил, покритих зовні одним загальним захисним шаром з гнучкого матеріалу, що має хороші електроізолюючі властивості. Кабель дуже схожий на захищений дріт, але має одну відмінність – у кабелю бавовняними нитками, стрічками чи спеціальним складом з вмістом крейди весь простір між струмопровідним жилами додатково заповнюється. У такий спосіб виробники запобігають злипанню окремих жил, внаслідок чого при згинанні кабелю вони можуть зміщуватися одна відносно одної. Це робить монтаж набагато зручнішим.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*