Виконання прохань України занапастить Угорщину – Орбан

Запровадження ембарго на російські енергоносії зупинить угорську економіку, заявив прем’єр.

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що економіка його країни зупиниться, якщо Будапешт виконає прохання України щодо запровадження ембарго на російські енергоносії. Про це він сказав у радіоефірі,  пише ЄП.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Угорщина переміщує війська до кордону з Україною

“Питання для Угорщини не в тому, чи готова вона платити трохи більше грошей за енергію і допомагати Україні, тому що тоді ми були б до цього готові. Йдеться про те, чи газ надійде взагалі”, – сказав Орбан.

За його словами, Україна просить Угорщину про те, щоб не використати 61 відсоток усієї угорської нафти, а це означатиме, що в країні виникне дефіцит палива.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Угорщина зробила важливу заяву щодо безпольотної зони над Україною

Крім того, за словами Орбана, якщо Угорщина запровадить ембарго на російський газ, це означає, що зникне 85 відсотків всього угорського споживання газу.

“Якщо не буде нафти і газу, угорська економіка зупиниться: заводи будуть закриті, буде масове безробіття. Те, що просять українці, – це повністю зупинити угорську економіку, знову втратити роки розвитку та знизити рівень продуктивності угорської економіки до рівня, який був 8-10 років тому”, – сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Угорщині ножем у серце вбили закарпатця: всі подробиці трагедії (ВІДЕО)

Орбан наголосив, що зробить для України все, що в його силах, “але не можна вимагати занапастити себе заради них”.

Напередодні президент України Володимир Зеленський, звертаючись до Орбана, закликав угорського лідера “не вагатися з ухваленням рішень щодо санкцій, у той час коли російські окупанти в Україні займаються масовими вбивствами”.

Нагадаємо, що угорська поліція розшукує експосадовця Закарпатської облради – офіційно (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*