У Виноградові люди самотужки залатали ями на одному з перехресть міста.
Про це у мережі повідомила Еліса Сідей.
“Мешканці міста вже латають дороги своїми руками ,перехрестя вул Некрасова та І.Франка біля пошти!!! Молодці хлопці!!!”, – йдетья в повідомленні.



Нагадаємо, що на Виноградівщині пункт сортування сміття перетворили на звалище (ФОТО).

Додайте коментар