Виноградівці самотужки латають ями на дорогах – соцмережі (ФОТО)

У Виноградові люди самотужки залатали ями на одному з перехресть міста.

Про це у мережі повідомила Еліса Сідей.

“Мешканці міста вже латають дороги своїми руками ,перехрестя вул Некрасова та І.Франка біля пошти!!! Молодці хлопці!!!”, – йдетья в повідомленні.

Нагадаємо, що на Виноградівщині пункт сортування сміття перетворили на звалище (ФОТО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*