Як вибрати квадроцикл мрії: корисні поради

Інтернет-магазин Мотозона готовий запропонувати Вам квадро відомих фірм-розробників Америки, Азії та Європи. У онлайн-каталозі ви знайдете двох та одномісні квадроцикли. Одномісні моделі зазвичай вибирають ті, хто обожнює швидку гонку по нерівній місцевості, а також спортсмени. Двомісні ж – чудовий вибір для поїздок горбистими стежками! Уявляєте ці незабутні відчуття?!

Якщо ж ви мрієте Купити квадроцикл в Тернопільській області, радимо скористатися спеціальним фільтром, який є на сайті. За допомогою нього можна обрати техніку зі списку, вказавши потрібну вартість та країну-виробника.

Характеристики квадроциклів

Усі квадро умовно поділені на три типи:

1. Sport. У таких моделей великі колеса, завдяки яким вони можуть успішно долати будь-які перешкоди. А потужний мотор і кузов полегшеного типу сприяють розвитку високої швидкості за лічені секунди. Зазвичай такі моделі вибирають для участі в кросі. Зрозуміло, ціни на квадроцикли в Тернопільській області залежать від обсягу двигуна та компанії-розробника.

2. Туризм. Такі моделі – всюдихідні, вони здатні долати стрімкі підйоми та спуски. Туристичні мото – чудові супутники в довгих поїздках, на рибалці та полюванні. Сучасні моделі квадроциклів для туризму здатні перевозити 350 кілограмів багажу та двох дорослих людей. На сайті віртуального маркету здійснюється продаж квадроциклів в Україні, призначених для туризму, що відрізняються демократичною вартістю та високою якістю. Такому всюдиходу нічим снігова, болотиста або піщана територія. Вони можуть бути зі зниженою або повною передачею, а також двох та одномісні.

3. Практичні. Така модель спочатку експлуатувалася в землеробстві, але потім його почали використовувати в інших госп. сферах. У нас можна замовити квадроцикл, який стане найкращим помічником у промисловості. У квадроциклів такого типу чудові технічні властивості – стійкий та стабільний хід пересіченою дорогою, на великій швидкості. Об’єм електромотора – від 50-ти до 950 см³. Утилітарні квадроцикли бувають як двомісними, і одномісними.

Квадроцикл в Тернопільській області

Кращі компанії-виробники

Неможливо дати конкретну відповідь на питання, яка компанія виготовляє найкращі моделі квадроциклів. У кожному індивідуальному випадку враховуються характеристика квадроцикла – об’єм електродвигуна, довговічність, здатність долати перешкоди. На сайті Мотозона ви точно знайдете квадроцикли, що відповідають вашим особистим побажанням та уподобанням.

Вважається, що найбільш якісні мотовсюдиходи виробляє країна сонця, що сходить. Такі квадроцикли є повно привідними. До того ж, вони порядно економлять пальне. Відомі всьому світу японські марки – Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Honda.

Азіатський квадроцикл, вартість якого буде залежати від технічних параметрів і компанії-виробника, можна придбати і в кредит. Мотозона займається реалізацією нових та якісних азіатських квадроциклів вже дуже тривалий час. За роки своєї дільності ми змогли створити міцні партнерські відносини з компаніями-виробниками Японії, тому вартість техніки досить демократична.

Найбільшої популярності набули спортивні квадроцикли, розроблені BRP (Bombardier Recreational Products) та John Deere. “Bombardier Recreational Products” зарекомендувала себе як фірма, що пропонує ексклюзивні моделі всюдиходів, які з легкістю проїжджають по будь-якому типу місцевості.

Квадроцикл в Тернопільській області

Корисні поради щодо вибору квадроцикла

Квадроцикл, який оснащений бампером із сталевих труб – більш утилітарний. Якщо ви купуєте техніку для господарських цілей або круїзів, вам обов’язково знадобиться відділення для багажу. Наша мототехніка обладнана додатковими кріпленнями та аксесуарами, а також лебідками.

У будь-якому випадку, квадроцикл – це недешеве задоволення, проте ви можете купити квадроцикл у кредит. Щоб дізнатися детальніше про сервіс, зателефонуйте спеціалісту нашого магазину, за одним із номерів – 097 718-33-94, 095 320-38-40. 

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*