Європейський регулятор схвалив вакцину Pfizer

Європейське агентство з лікарських засобів схвалило використання вакцини від коронавірусу розробки Pfizer і BioNTech.

Рішення європейського регулятора було очікуваним. Згідно з попередніми графіками, вакцинація від коронавірусу в ЄС розпочнеться цієї неділі, 27 грудня.

Європейський регулятор також вирішив прискорити розгляд заявки американського фармвиробника Moderna. Рішення про використання вакцини Moderna буде прийнято до 6 січня, на шість днів раніше, ніж планувалося.

Що відомо про вакцину виробництва Pfizer/BioNTech

Вакцина від COVID-19 розробки американського фармгіганта Pfizer і німецької біотехнологічної компанії BioNTech показала ефективність в 95%.

До кінця 2020 року планується виробити 50 млн доз цієї вакцини.

Велика Британія стала першою країною в світі, яка схвалила вакцину Pfizer і BioNTech для широкого використання. Британія замовила 40 млн доз вакцини. Цього вистачить, щоб вакцинувати 20 млн осіб — кожен повинен отримати по два щеплення.

8 грудня в Британії почалася масова вакцинація від коронавірусу. Першою людиною в світі, яка отримала щеплення від коронавірусу поза клінічних випробувань, стала 90-річна мешканка Північної Ірландії Маргарет Кінан.

З 14 грудня в США почалася масова вакцинація від коронавірусу. Першою вакцину Pfizer/BioNTech отримала медсестра з Нью-Йорка на ім’я Сандра.

Після початку масової вакцинації у Великій Британії та США зафіксували декілька випадків алергічних реакцій.

Нагадаємо, що на Закарпаття потрапив новий штам мутованого коронавірусу – Віктор Петров.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*