«З 1 жовтня»: поліція Закарпаття озвучила важливе повідомлення

Водіїв попереджають про рух з увімкненими фарами. За невиконання правила водії можуть бути притягнуті до відповідальності.

До уваги водіїв: поліцейські нагадують, що від 1 жовтня рухатися вдень поза межами населених пунктів можна лише з увімкненим ближнім світлом фар.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Західній України пролунали вибухи: подробиці (ФОТО)

Вже від цієї суботи й до 1 травня на заміських дорогах за межами населених пунктів транспортні засоби зобов’язані рухатися у світлий час доби з увімкненими денними ходовими вогнями або з ближнім світлом фар. Це зробить ваш автомобіль помітним на дорозі та суттєво зменшить ризик потрапити у ДТП, – йдеться в повідомленні.

Згідно з пунктом 9.8 Правил дорожнього руху України, від 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути ввімкнені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу – ближнє світло фар.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Закарпатті вилучили сигарети з росії на 3 млн грн (ФОТО)

Також в умовах недостатньої видимості у світлий час доби замість або разом з ближнім світлом фар можна вмикати протитуманні фари, а в темну пору доби на неосвітлених ділянках дороги — тільки з ближнім або дальнім світлом фар.

За невиконання правила водії можуть бути притягнуті до відповідальності за ч. 2 ст. 122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху) Кодексу України про адміністративні правопорушення, що тягне за собою накладення штрафу в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Вимога пов’язана з тим, що світловий день стає коротшим, а осінньо-зимовий період дощів та туманів спричиняє недостатню видимість на дорозі. Ближнє світло фар зробить вас більш помітним для пішоходів та інших учасників дорожнього руху. Бережіть життя та здоров’я – своє та інших!

Нагадаємо, що Угорщина вдруге заблокувала санкції відносно російського патріарха Кирила.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*