З’являться додаткові години світла: для закарпатців опубліковано приємне повідомлення (ВІДЕО)

Закінчилося засідання Ради оборони області, на якому заслухали представників ПрАТ «Закарпаттяобленерго» з питань додаткових заходів щодо оптимізації використання електрики в регіоні.

Більше лімітів потужності від НЕК «Укренерго» поки ми не отримуємо через останні атаки росії по нашій енергосистемі. Тому прийнято рішення переглянути об’єми подачі світла підприємствам та обмежити виявлених недобросовісних споживачів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Закарпатті затримали юнаків 19 та 23 років: які причини (ФОТО)

Ми дали достатньо часу для того, щоб бізнес міг підготуватися та забезпечити себе засобами альтернативного живлення. Але зараз критично важливо подати більше світла в оселі. Графіки будуть оптимізовані, – йдеться в повідомленні.

Це означає, що з’являться додаткові години світла в наших будинках.

Дав доручення обленерго створити комунікаційні центри в районах, куди люди можуть звертатися на постійній основі. Окрім цього, доручив оптимізувати звітність фактичної подачі електрики по районах.
Насамкінець хочу нагадати, що причиною того, що в наших оселях нема світла, є терористичне утворення під назвою росія, яке нищить об’єкти генерації електрики, і ніхто інший. Тримаємося разом, ми завжди стійко проходили всі труднощі. Пройдемо й це, – додав В.Микита.

Нагадаємо, про гороскоп на 30 січня – 5 лютого 2023 року.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*