З’явилися знімки підводного човна Гітлера, на якому він міг відпливти в Аргентину (ФОТО)

Субмарину швидше за все висадили у повітря, щоб замістити сліди ще до того, як Гітлер висадився на узбережжі.

З’явилися нові фото аварії німецького підводного човна, який, як припускають експерти, допоміг Гітлеру втекти у Латинську Америку у 1945 році. Про це пише Daily Mail

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикордонники назвали умови, за яких випускатимуть чоловіків з України

Місце аварії 80-метрової субмарини, рештки якої були виявлені біля берегів аргентинського порту Кекена, знайшли дайвери дослідницької групи Eslabón Perdido. 

Керівник групи Абель Басті вважає, що підводний човен висадили у повітря, щоб замістити сліди. 

Експерти заявили, що це справді німецький підводний човен часів Другої світової війни. Зокрема, про це свідчить жовта табличка з позначенням характерним шрифтом подвоєння літер SS. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після 20 листопада: Нафтогаз опублікував інформацію про нові рахунки за газ

“Табличка жовто-золотавого кольору. Так у кожній субмарині: кожна табличка чи якийсь важливий елемент виконані на жовтому тлі”, – сказав дослідник і додав, що це єдиний природний колір, який є помітним у темряві за інфрачервоного освітлення. 

Увагу дослідників також привернуло місце кораблетрощі. Американські і британські військові кораблі, у тому числі підводні човни, уникали районів біля узбережжя Аргентини. 

“Тому наприкінці війни, у травні 45-го, це, найімовірніше, був німецький підвоний човен”, – кажуть фахівці. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Одна людина загинула, ще троє – травмовані: на Закарпатті сталась трагедія (ФОТО)

За їхніми словами, бойова рубка дуже постраждала і зруйнувалася. Але на знімках помітно дещо дуже цікаве, зокрема дефлектор бойової рубки для хвиль.  

“Підводний човен має унікальний дизайн, подібний використовували німці під час Другої світової війни. Їх неможливо переплутати із британськими підводними човнами, ті взагалі інші. Конструкція бойової рубки – один з елементів, який може у кінцевому підсумку привести до розгадки. Розміри судна, що затонуло, є такими самими, що і у німецьких підводних човнів. Цей, швидше за все, підірвали, щоб замість сліди ще до того, як Гітлер висадився на узбережжя і прибув на ранчо, що перебувало у власності німецьких агентів”, – кажуть історики.  

Нагадаємо, війна забрала життя Героя із Закарпаття (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*