Загадкова смерть киянина в Карпатах: нові подробиці трагедії (КАРТА, ВІДЕО)

Закарпатський ДІАЛОГ вже повідомляв, що у ніч на 14 лютого на Боржаві заблукав 40-річний лижник з Києва. Його пошуки тривали майже місяць. Днями пошуки відновили. Тіло чоловіка було виявлено 27 квітня у підніжжя гори Жид-Магура.

Знайомі загиблого в Карпатах 40-річного Олексія Кушнірука розповіли, що його товариш, який теж брав участь у поході в гори, постійно плутається в своїх розповідях. Про це повідомили в сюжеті ТСН.

Чоловіка, який пропав без вісті в Українських Карпатах розшукували з лютого. Понад півтори сотні осіб прочісували кожен квадратний метр гірських підйомів і спусків в Закарпатській області. У вівторок, 27 квітня, рятувальники знайшли тіло чоловіка.

13 лютого друзі каталися на лижах в районі гори Гемба. Це були неофіційні траси. Туристи спустилися в умовах поганої видимості, а в той день, крім туману, спостерігався ще й сильний снігопад. Товариша загиблого, Сергія, знайшли вже наступного дня. Він сам вийшов на зв’язок. А ось від Олексія ніяких сигналів не було.

Друзі загиблого розповіли, що обставини, при яких загубився Олексій Кушнірук для них загадкою.

“Сергій, відправився в похід разом з Олексієм постійно плутається в своїх розповідях.” Він не міг пояснити, чому був фінгал під оком, які були неточності. Він говорив, що синець з’явився в Києві, а рятувальники, бачили його відразу після того, як знайшли Сергія “, – відзначили знайомі загиблого киянина.

ТСН намагалися взяти коментар у Сергія. Однак чоловік відмовився розмовляти з журналістами.

Рятувальники шукали зниклого киянина на висоті 1, 5 кілометра. Пошуковики розповіли, що ймовірно загиблий ступив на зледенілу ділянку і послизнувся. Його тіло знайшли майже 200 метрів нижче, в 7 кілометрах від місця зникнення.

Попередньо встановлено, що у загиблого є ознаки черепно-мозкової травми. Але остаточну причину смерті ще встановлювати правоохоронці.

Місце загибелі киянина.

Нагадаємо, тіло померлого у Карпатах киянина транспортували до Пилипця (ФОТО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*