Загроза з боку Білорусі: у Держприкордонслужбі розповіли, чи можливе вторгнення зараз

На території Білорусі на сьогодні не зафіксовано ударних угруповань та формувань, які б могли розпочати вторгнення в Україну. 

Проте силові відомства готові до будь-яких сценаріїв надалі. Про це повідомив помічник голови Держприкордонслужби України – прессекретар Андрій Демченко у коментарі УНН.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експерт назвав терміни ймовірного нападу Білорусі на Україну

«Ми не відзначаємо на даний момент формування та ударні угруповання на території Білорусі, які могли б здійснити вторгнення на територію України. Однак, ні Збройні Сили України, ні прикордонники, ні Україна загалом не виключали тих можливостей, що Білорусь, підтримуючи агресію російської федерації, підтримуючи війну проти України, може вдатися до того, що збройні сили республіки Білорусь зайдуть на територію України», – запевнив Демченко.

Проте, за його словами, вже довгий час Білорусь посилює свою ділянку кордону з Україною на рівні близько семи батальйонів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У сусідній із Закарпаттям області готуються до нападу білорусі — ОВА

«Власне, ми також наголошуємо на роботі підрозділів радіоелектронної боротьби, яка фіксується особливо, коли прикордонники відстежують ситуацію за допомогою безпілотних летальних апаратів», – додав він.

Роботу ворожих ДРГ прикордонники наразі не фіксували.

Нагадаємо, що з території Білорусі можуть зайти ворожі ДРГ – воєнна розвідка.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*