Загиблого на війні 33-річного закарпатця не можуть поховати: всі подробиці (ФОТО)

Закарпатський ДІАЛОГ вже повідомляв про смерть молодого Героя, у якого залишився 2-річний син.

Як йдеться у повідомленні на офіційному сайті Закарпатського обласного центру з гідрометеорології, колектив Закарпатського ЦГМ глибоко сумує та співчуває рідним та близьким загинувшого на передових рубежах війни з росією – Рубця Володимира Володимировича, гідролога ІІ категорії Закарпатської воднобалансової станції.

“Володимир Володимирович пропрацював з нами пліч опліч з 2014 року, несучи на собі тягар відповідальності за підтримку та розвиток гідрологічного моніторингу Закарпатської воднобалансової станції.
У свої неповні 33 роки на наших з вами очах, він зростав і як фахівець своєї справи, і як майбутній керівник. На жаль, ворожа агресія, обірвала плани молодого захисника. 

Тут, на мирній території, Володимир Володимирович залишив найближчих йому людей: 

Дворічного сина – Петра Володимировича;
Дружину – Мирославу Тимофіївну; 
Батька – Володимира Петровича;
Мати – Галину Іванівну; 
Сестру – Галину Володимирівну. 

Незважаючи на те, що загинув наш колега ще 31 березня 2022 року, тіло загинувшого воїна, наразі знаходиться в зоні активних військових дій, на території Запорізької області та не може бути доставлено для поховання на рідній землі. 
Наш колега спільно з дружиною, яка є інвалідом ІІ групи, виховували сина та будували плани щодо необхідності термінового лікування серцевої недостатності дружини.
Віримо, що син нашого колеги, зросте з гордістю, про безцінний внесок свого батька у захист мирного неба та незалежності нашої Батьківщини.
Герою Слава!!!”, – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, що на війні загинув бойовий медик із Закарпаття: опубліковано ім’я та фото (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*