Захоплення Соледара росіянами не означатиме оточення Бахмута – ISW

Є лише візуальне підтвердження присутності сил “Вагнера” в центрі Соледара

Якщо росіянам вдасться захопити місто Соледар це не означатиме, що вони змогли оточити Бахмут. Таку думку щодо захоплення Соледара висловили аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трупи вивозили вантажівками: розвідка опублікувала розмову росіян про сотні ліквідованих в Макіївці (ВІДЕО)

Експерти назначили, що росіяни поки не змоги повністю захопити Соледар, попри заяви окупантів, що місто впало і тепер Бахмут знаходиться в оточені.

“Кілька російських джерел стверджували, що 10 січня сили ПВК “Вагнер” просунулися на захід від Соледара. Але Євген Пригожин спростував ці заяви, зазначивши, що “вагнерівці” все ще ведуть боротьбу проти скоординованого українського опору”, – йдеться у щоденному звіті інституту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За Соледар ідуть важкі бої – Міноборони

Станом на 10 січня, відзначили аналітики, є лише візуальне підтвердження присутності сил “Вагнера” в центрі Соледара, тобто його захоплення.

“Однак реальність контролю над територією в Соледарі від кварталу до кварталу незрозуміла через динамічний характер міських боїв”, – наголосили аналітики.
“Навіть якщо прийняти за чисту монету російські заяви, захоплення Соледара не означатиме негайне оточення Бахмута. Контроль над Соледаром не обов’язково дозволить російським військам встановити контроль над критично важливими українськими наземними лініями комунікацій до Бахмута”, – підсумували в ISW.

Нагадаємо, Закарпаття у жалобі: на війні загинув 38-річний Герой.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*