Зловмисник викрав телефон з авто постраждалого.
До правоохоронці Виноградова звернувся 21-річний мешканець села Олешник. Чоловік повідомив, що з його авто викрали коштовний мобільний телефон. Про це пише ГУ НП Закарпаття.
Поліцейські швидко встановили підозрюваного. Ним виявився 40-річний односелець постраждалого. Він викрав телефон і навіть встиг його перепродати. Поліцейські відшукали покупця і вилучили смартфон. Його невдовзі повернуть власнику.
Підозрюваному загрожує штраф, громадські чи виправні роботи і навіть позбавлення волі.
Нагадаємо, на Закарпатті злочинна організація викрадала людей: всі подробиці (ФОТО, ВІДЕО).

Додайте коментар