Закарпатець оригінально обдурив TruCam: відео опубліковано у мережі (ВІДЕО)

Деякі українські автомобілісти, які люблять швидкість, вдаються до найрізноманітніших хитрощів, щоб обдурити радари TruCam і камери автоматичної фіксації порушень ПДР. 

Житель Закарпатської області, якого поліцейські називали Юрієм Петровичем, судячи з усього, завдав на номерний знак спеціальну речовину, – пише today.

Патрульні поліцейські були здивовані, коли на радарі TruCam побачили автомобіль без одного символу в номерному знаку. Тому машину і зупинили. Але коли поліцейські підійшли до автомобіля, то номерний знак читався добре, в ньому було видно всі символи (всі чотири цифри «1»).

”Правоохоронці заявили, що водій нібито завдав на номерний знак спеціальну речовину, яка робить його нечитабельним, і пообіцяли його оштрафувати. Водій заперечував, що проводив будь-які маніпуляції з номерним знаком. Він вказував, що номерний знак прекрасно читається з 20 метрів, як того вимагають ПДР”, – пише видання.

На жаль, не відомо, чим закінчилася ця історія. Нагадаємо тільки, що за поїздку з номерним знаком, який не читається з відстані в 20 метрів, передбачений штраф в розмірі 850 гривень.

Нагадаємо, на Закарпатті побудують нову автомагістраль, яка об’єднає майже всі райони області (КАРТА).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*