Закарпатка із-за кордону рятує від війни котів та собак

24 лютого Росія почала повномасштабну війну проти народу України. Окупанти безжалісно знищують всю інфраструктуру, житлові будинки, школи та лікарні.

Тисячі цивільних загинули внаслідок вибухів рашистських ракет та артилерійських обстрілів. Окрім цього ще десятки тсяч поранених. Жителі сотні міст і сіл наразі сидять без води, електроенергії та теплопостачання, мають проблеми з продуктами харчування і медикаментами. Водночас мільйони людей покинули свої домівки та світ за очі втекли від війни.

Справжніми заручниками війни стали домашні улюбленці. В місцях, де ведуться бойові дії, вони залишились без доступу до харчування і ветеринарних послуг. Багато тварин покинуті просто на вулиці, а притулки перебувають на межі виживання. Оскільки у небезпечних точках магазини не працюють, постачання продукції повністю відсутнє або ж, у кращому випадку, дуже мінімальне.

Міжнародна алінція Pomoc zvířatům UA/Допомагаємо тваринам UA з першого дня російсько-української війни фіксує та вирішує проблеми власників тварин, зооволонтерів та притулків. Щодня чеські волонтери організовують і відправляють в гарячі точки України гуманітарну допомогу і рятують тисячі життів тварин, а координує цю допомогу уродженка закарпатського села Бронька Юлія Фірка.

Десятки тонн кормів та іншої допомоги вже доставили в понад 30 притулків Київщини, Харківщини, Дніпропетровщини, Полтавщини, Донеччини та Одещини.

ІАА ‘‘Закарпатський ДІАЛОГ’’ п.Юлія також розповіла і про допомогу біженцям, які втекли від війни разом з домашніми улюбленцями в Чехію:

‘‘Якщо ви приїхали з тваринами, ми приготували для вас допомогу:

– пропозиція проживання з тваринами в чеських сім’ях;
– безкоштовний ветеринарний догляд за вашими тваринами;
– безкоштовний корм.

Ми також забезпечуємо перевезення корму та допомогу приютам і тваринам в Україну.
Якщо ви знаєте про когось, хто потребує нашої допомоги, зв’яжіться з нами!
Ми бажаємо вам багато здоров’я’’.

Всім, хто бажає підтримати благодійну алінцію:
Наш прозорий рахунок 2800485041/2010, введіть змінний символ 333.
Для виплат з-за кордону: IBAN CZ0620100000002800485041, змінний символ 333,
BIC код/SWIFT: FIOBCZPPXXX, адреса банку: Fio banka, a.s., V Митниця 1028/10, Прага 1.
Дякуємо, що допомагаєте разом з нами.

ЕКСКЛЮЗИВ

Нагадаємо, що на Закарпатті СБУ затримала агента ФСБ РФ: що відомо.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*