Пост закарпатки в соцмережі викликав шквал обурень.
Жителька Свалявщини Алла Русин розповіла і показала результат накладання хірургічних швів у районній лікарні.
“Так зараз шиють у Свалявській лікарні. Цей шедевр зробив лікар-хірург Шпак. За власні кошти не можуть надати допомогу якісну. Хочу почути думку професійних хірургів чи добре накладені шви?”, – написала жінка.
Вона також опублікувала фото:


Коментарі до посту досить обурливі та емоційні. Люди підтримують жінку та радять звернутися до іншого лікаря.


Нагадаємо, що у Сваляві депутати проігнорували сесійне засідання ради.

Додайте коментар