Закарпатка поскаржилася на роботу лікаря, соцмережі шоковані (ФОТО 18+)

Пост закарпатки в соцмережі викликав шквал обурень.

Жителька Свалявщини Алла Русин розповіла і показала результат накладання хірургічних швів у районній лікарні.

“Так зараз шиють у Свалявській лікарні. Цей шедевр зробив лікар-хірург Шпак. За власні кошти не можуть надати допомогу якісну. Хочу почути думку професійних хірургів чи добре накладені шви?”, – написала жінка.

Вона також опублікувала фото:

Коментарі до посту досить обурливі та емоційні. Люди підтримують жінку та радять звернутися до іншого лікаря.

Нагадаємо, що у Сваляві депутати проігнорували сесійне засідання ради.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*