Закарпатка вразила виконанням авторської пісні про перемогу України (ВІДЕО)

Задушевною піснею про віру у перемогу України у цій жорстокій війні, розпочатій Росією, вразила авторка із Перечинщини.

Пісню «Додому», присвячену українським солдатам, яких у цей час війна із Росією розділила з родинами, створила та виконала Діана Белей-Гогерчак. Авторка родом із Тур’я-Ремети. Працює у місцевому закладі дошкільної освіти «Лелека». Про це пише ГК.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Родина із Закарпаття планує відкрити музей ромської культури (ФОТО, ВІДЕО)

На створення пісні, як відзначає пані Діана, спонукали, а врешті і надихнули події від 24 лютого. Саме тоді війська РФ із танками вторглись на Україну, почалась повномасштабна війна Росії у мирній державі. Наразі вже 41 доба війни в України. Втрати – численні, убито невинних чоловіків, жінок та дітей. Сотні трупів мирних людей лежать просто на вулицях. Біль невимовний.

Багато краян, молодих юнаків пішли добровольцями на захист Вітчизни. На жаль, декого з них уже не має в живих, та вони вічно будуть у пам’яті рідних й знайомих, у пам’яті тих, що не вважають росіян «асвабадітелями», а справжніми катами та нелюдами на українській землі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Брехала на всю Україну: Закарпатка Аліна Паш потрапила в черговий скандал

Душевна пісня Діани Белей нині лунає для всіх українців, мужніх героїв Вітчизни – українських воїнів. Власний варіант пісні «Додому» на музику відомої української рок-групи Kalush, писала Діана протягом трьох днів, переживаючи та пропускаючи крізь душу весь біль, який наразі переживаємо усі українці. Першочергово, основоположниками пісні “Додому” є група Kalus.

– Співати люблю із дитинства, а коли є бажання й натхнення, то складаю слова до пісень, – ділиться пані Діана.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закарпатка перемогла на міжнародному вокальному конкурсі (ВІДЕО)

Нагадаємо, що спокуслива закарпатка Еріка Герцег презентувала новий кліп (ВІДЕО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*