Закарпатські синоптики стривожили прогнозом погоди

Після спеки, яка панувала в Закарпатській області в кінці червня та у перших днях липня, температура повітря буде поступово знижуватись.

Починаючи із неділі, 10 липня, стовпчики термометрів з кожним днем показуватимуть все меншу температуру. В гірських районах області вночі буде тільки +5 градусів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Закарпатті спалахнув мікроавтобус, в якому їхала жінка з дитиною (ФОТО)

Згідно з прогнозом, розміщеному на офіційному сайті Закарпатського обласного центру з гідрометеорології, найхолодніше буде 11, 12 і 13 липня. Вночі температура в гірських районах опуститься до +5 градусів, на низовинні території області – близько 10 градусів вище нуля. Вдень на високогір’ї до 11° C, на низовині – близько 20° C.

Також протягом цих трьох днів можливі короткочасні дощі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 25-річна закарпатка народила восьму дитину (ФОТО)

Таке похолодання буде не тривалим. Із середини наступного тижня відчутно потепліє, а вже із 15 числа вдарить знову спека. Довгостроковий прогноз показує температуру в межах 33-34 ° C.

Тенденцію до короткострокового похолодання підтверджують і погодні сайти, як от Синоптик та Гісметео. Щоправда, вони показують подекуди ще менші значення. Приміром, в ніч із 11 на 12 липня в Ясінях, згідно з інформацією Синоптика, буде тільки 4 градуси тепла.

Нагадаємо, що закарпатку судили за секс на пляжі (ВІДЕО 18+).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*