Знову ж таки область на слуху через хуліганство ромів у столиці.
У Києві діти ромської національності зупинили потяг і почали кидати в нього каміння.
Як повідомляє “Київ Оперативний”, все сталося в районі між Борщагівкою і станцією метро Берестейська:
“Особи ромської національності зупинили пасажирський потяг, підклавши на колії дерево. Як тільки потяг зупинився – вони почали кидати каміння у вікна”.
Нагадаємо, молодого закарпатця вирізали з авто: опубліковано фото моторошної ДТП (ФТО).

Додайте коментар