Закарпатця оштрафували на 17 тисяч гривень: що він накоїв

12 квітня Тячівський районний суд розглянув матеріали, якi надійшли від Тячівського ВП ГУНП в Закарпатській області, про притягнення до адміністративної відповідальності за порушення правил карантину.

Як йдеться у матеріалах справи, 25 березня ц.р. о 14.30 год. в с. Нересниця, по вул. Заводська, чоловік перевозив пасажирів, а саме 6 осіб, чим порушив п. 3-5 пп 11. Постанови КМУ 1236 від 09.12.2020 р. Про це пише Тячів.

Водій в судовому засіданні вину свою не визнав та пояснив, що він їхав в м.Ужгород, і в його автомобілі було 4 пасажири. Повертаючись додому в с.Нересниця, на зупинці він зупинився своїй родичці, після цього його зупинили працівники поліції, які виявили 5 пасажирів. Тож просив суд справу закрити.

Однак суд постановив накласти на перевізника адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 17000 гривень за , а також 454 гривні судового збору. Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Закарпатської області через Тячівський районний суд протягом 10 днів з дня її винесення.

Нагадаємо, ”27 тис грн штрафу”: на Тячівщині покарали підприємців за продаж алкоголю та сигарет неповнолітнім.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*