Закарпатця оштрафували на 76 тисяч гривень: що він накоїв

Про це повідомила Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

На підставі угоди про визнання винуватості, укладеної з прокурором Виноградівського відділу Берегівської окружної прокуратури, суд ухвалив вирок місцевому жителю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закарпатця оштрафували на понад три тисячі гривень: що він накоїв (ФОТО)

За придбання та зберігання психотропних речовин у великих розмірах без мети збуту (ч. 2 ст. 309 КК України) він сплатить 76 500 грн, що є майже максимальною сумою штрафу за вказаний злочин.

У ході слідства з’ясовано, що обвинувачений у березні цього року за криптовалюту придбав амфетамін для особистого вживання. Психотроп чоловіку надіслали поштою, після чого він зберігав його при собі до виявлення працівниками поліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закарпатця оштрафували на понад 71 тисячу грн: які причини (ФОТО)

Експертизою підтверджено, що, відповідно до постанови КМУ, це є амфетамін у великих розмірах. Наразі вступ вироку в законну силу очікується.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

Нагадаємо, що закарпатців оштрафували на майже 600 тисяч грн.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*