Закарпатцям на замітку: Відома вартість газу з 1 травня

В Уряд повідомили, чи здорожає газ для населення після закінчення опалювального сезону.

Як заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 29 квітня, у зв’язку з воєнним станом вартість газу з 1 травня в Україні залишиться не змінною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Угорщина платитиме за газ росії рублями – Орбан

Тож, ціна на газ для населення залишиться такою ж, як взимку — 8 грн за кубометр.

«Пільгова ціна буде діяти й для підприємств, які виконують життєво важливі функції для забезпечення обороноздатності держави», — підкреслив Денис Шмигаль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Словаччина платитиме росії за газ в євро

Окремим рішенням Уряд також рекомендує місцевим органам влади й комунальним підприємствам на час дії воєнного та надзвичайного стану в Україні не підвищувати тарифи на комунальні послуги.

«Тарифи для людей не мають зростати. Але ми також закликаємо українців продовжувати платити за комунальні послуги, аби у підприємств була можливість здійснювати ремонти й платити заробітні плати працівникам», — відзначив Прем’єр-міністр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Закарпатті зруйнувано газопровід: відомо причину

Також на НАК “Нафтогаз України” покладено спеціальні зобов’язання щодо забезпечення реалізації обсягів природного газу для потреб побутових споживачів, покриття виробничо-технологічних втрат під час його розподілу, а також втрат зумовлених воєнними діями та понесених у зв’язку із запобіганням гуманітарним кризовим ситуаціям.

Нагадаємо, що після заяви Путіна підскочила ціна на газ.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*