Закарпаття останнє у рейтингу областей за результатами ЗНО

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг областей України за результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.

Області України у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання отриманих випускниками шкіл кожної області у 2021 році, пише Освіта.ua.

Середнє значення балів зовнішнього незалежного оцінювання отриманих учасниками тестування розраховане як середнє арифметичне результатів всіх тестів з урахуванням нескладених тестів (не подолав поріг «склав/не склав»). Таким тестам при розрахунку середнього арифметичного надано значення «0», тому значення середнього балу може складати менше 100 балів. Якщо випускник школи не з’явився для складання тесту, такий тест не враховувався під час розрахунку. Випускники шкіл минулих років, які складали тести у 2021 році, у рейтингу не враховані.

Найкраще тести склали випускники Львівської, Волинської та Сумської областей. Найгірше в Одеській, Миколаївській та Закарпатській областях.

Нагадаємо, що опубліковано рейтинг шкіл Закарпатської області 2021 року.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*