Заступник голови КСУ задекларував церкву та мільйони гривень прибутків

Сергію Головатому належить храм УПЦ Київського патріархату площею 201 квадратний метр у смт Вільшана Звенигородського району Черкаської області.

Заступник голови Конституційного суду України Сергій Головатий за 2020 рік задекларував житловий будинок під Києвом, квартири в столиці, земельні ділянки, а також храм Української православної церкви. Дані опубліковані в Єдиному держреєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Так, у власності Головатого є житловий будинок площею 464 квадратних метри і чотири земельні ділянки загальною площею 60 соток в Оленівці Фастівського району. Також в його власності перебуває півбудинку (близько 80 квадратних метрів) у місті Сміла Черкаської області.

Крім того, суддя задекларував дві квартири – 142 і 96,6 квадратних метрів – в Києві.

Водночас Головатому належить церква – храм УПЦ Київського патріархату площею 201 квадратний метр в смт Вільшана Звенигородського району Черкаської області. У цьому ж селищі він орендує земельну ділянку в 15 соток.

За 2020 рік заступник голови КСУ задекларував 3,1 мільйона гривень зарплати, 177 тисяч гривень пенсії, 37 тисяч гривень гонорару як член-кореспондент Національної академії правових наук.

На його рахунку в банку лежить дев’ять тисяч євро, 700 тисяч гривень і 735 доларів. Готівкою Головатий тримає 25 тисяч гривень, 15 тисяч євро і 10 тисяч доларів.

При цьому у судді, згідно з декларацією, немає автомобілів.

Як повідомлялося напередодні, спікер Верховної Ради Дмитро Разумков задекларував за минулий рік 28 мільйонів гривень, чотири легкових автомобілі, а також домоволодіння площею понад 490 квадратних метрів.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*