Зеленський зробив важливу заяву про війну

Російські війська вже змінили тактику і думають про оборону окупованих територій.

Українські сили натомість хочуть перехопити ініціативу, що вже свідчить про іншу хвилю війни. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час інтерв’ю для представників фінських, шведських, данських і норвезьких ЗМІ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На війні загинув відомий закарпатець (ФОТО, ВІДЕО)

“Сказати, що росіяни зразу побіжать після нашого контрнаступу? Хотілося б. Щоб менше було жертв серед них. У будь-якому випадку ми повинні розуміти, що російські війська з кожним днем зменшуються. Те, що вони набирають якихось людей воювати – це не про війська, це про їх народ”, – заявив Зеленський.

За його словами, російське військо демотивоване і хоч там ще є деякі групи охочі воювати, але вони все одно втрачають мотивацію щоденно.

“Ми чуємо і бачимо, як вони бояться нас. Ми чуємо, як вони не хочуть воювати. Вони бояться, що якщо будуть бігти – їх розстріляє їх керівництво”, – сказав Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Озвучено попередження для українців, які виїхали за кордон

На думку президента, війська росії щодня ставатимуть слабшими, що своєю чергою посилить шанси ЗСУ.

“Вони вже змінили тактику. Вони вже думають про оборону окупованих їми територій. Це вже інша хвиля цієї війни, вона непроста і для нас. Їх наполегливість на полі бою, що було на початку, розбита нашими силами. І сьогодні вони вкопуються, роблять оборонні рубежі тощо. Це (звільнення територій – ред.) буде складно для нас, дуже непросто. Але це уже друга частина, в якій ми збираємося забрати ініціативу в цій війні”, – наголосив президент.

Нагадаємо, що Закарпаття у Бахмуті втратило ще одного воїна-земляка: відомо, як звали Героя (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*