Жінка відсудила в екс-чоловіка 204 000 євро за 25 років роботи по дому

Stacks of Ten Thousand Dollars Cash

Шлюб пари регулювався режимом розподілу власності. Там було зазначено, що заробіток кожної із сторін належить лише їм.

Іспанський суд засудив місцевого бізнесмена до виплати його екс-дружині 204 тисячі євро. Причиною стало 25 років неоплачуваної домашньої роботи, яку виконувала жінка. Про це пише The Mirror. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На “очі” на фронт: військовим ЗСУ на Бахмут необхідна термінова допомога

Справу розглядала суддя Лаура Руїс Аламінос у Велес-Малага на півдні Іспанії. Вона встановила, що Івана Мораль повністю відповідала за утримання будинку сім’ї з червня 1995 року та по грудень 2020 року. 

На цій підставі суддя розрахувала виплату, виходячи з мінімальної місячної професійної заробітної плати за всі роки подружнього життя. 

Зазначається, що шлюб пари регулювався режимом розподілу власності. Там було зазначено, що заробіток кожної із сторін належить лише їм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Один у полоні, інший – загинув: на Закарпаття прийшли сумні новини з війни (ФОТО, ВІДЕО)

Тобто, жінка не мала б доступу до всього нажитого за роки шлюбу. Тепер чоловік ще має виплачувати своїй колишній дружині пенсію у сумі 500 євро на місяць, і по 400 та 600 євро своїм двом дочкам, яким зараз 20 та 14 років. 

“Очевидно, що це був випадок жорстокого поводження, яке було повністю виключено у фінансовому відношенні (моїм колишнім чоловіком), і після того, як мій шлюб розпався, нічого не залишилося. Я підтримувала чоловіка у роботі та в сім’ї, як мати та батько. Мені ніколи не давали доступу до його фінансових справ, все було на його ім’я: причина, з якої я вирішила поговорити зі ЗМІ, полягає в тому, що я хотіла, аби жінки знали, що ми можемо претендувати на роботу вдома, коли є угода про поділ майна”, – сказала Морал. 

Нагадаємо, що на Закарпатті евакуювали місцевих мешканців та учнів школи: що трапилось (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*