Журналісти знайшли простий спосіб виїзду чоловіків за кордон

Ведучі програми “Подвійні стандарти” та більше року – українські військовослужбовці Павло Казарін та Юрій Мацарський повернулися до Києва на ротацію з району міста Гуляйполя Запорізької області.

Журналісти знайшли простий спосіб виїзду чоловіків за кордон. Вони розповіли, як чоловікам реально виїхати за кордон, не порушуючи закону. Також журналісти назвали найкращого туроператора України, який з цим допоможе.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В українській землі залишилися понад 200 тисяч окупантів

“Для тих чоловіків призовного віку, хто страждає, не може вибратися з України, хто хоче з’їздити за кордон, відвідати інші країни, найпростіший і найдієвіший спосіб поїхати за кордон – це піти в армію, відслужити рік, отримати заслужені 10 днів відпустки. Написати рапорт на відпустку, отримати у відповідь на цей рапорт відпускний лист від командира, на підставі якого спокійно виїжджаєш за кордон”, – пояснив Мацарський.

Казарін жартома підсумував, що “Збройні сили – найкращий туроператор України”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Війська на кордоні із Закарпаттям: в Угорщині зробили резонансну заяву

“Єдиний можливий. Ви скучили за празькими мостами, лондонським тауером, Ейфелевою вежею? Ласкаво просимо. Збройні сили України забезпечать вам виїзд за кордон”, – сказав Казарін.

Спосіб перевірений, бо саме так Мацарський побував за кордоном у травні.

“Я встиг у відпустку з’їздити. В мене, до речі, завтра останній день відпустки. Нагадую, кожен військовослужбовець має право на 10 днів відпустки. Плюс до цих 10 днів додається ще час у дорозі. Тобто 10 днів – це чистого часу. Ось і я встиг, зміг з’їздити у відпустку”, – сказав Мацарський.

Нагадаємо, що понад пів мільйона користувачів побачили відео про рух колони техніки ЗСУ.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*