ЗМІ повідомляють, що у Польщі впали 2 російські ракети: скликають термінову зустріч комітету нацбезпеки

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький терміново скликав Комітет Ради міністрів з питань національної безпеки і оборони.

Про це повідомив речник польського уряду Пьотр Мюллер, пише Polsat News. За повідомленнями польських ЗМІ, дві російські ракети впали у Польщі в Люблінському воєводстві на фермі в Пшеводові, що за 65 км від кордону з Україною. Вони влучили в зерносушарки. В результаті удару загинули двоє людей.

Повідомляють також, що ВПС Польщі підняли в повітря винищувачі з аеродрому у Томашуві Любельському. На ферму, де, попередньо, впали ракети, прибула армія та прокуратура, пише Visegrad.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ракетна атака: у Карпатах пролунали вибухи (КАРТА)

Прес-секретар уряду Польщі Петр Мюллер підтвердив, що у країні скликали зустріч Комітету з національної безпеки та питань оборони.

“У зв’язку з надзвичайною ситуацією прем’єр-міністр Моравецький за погодженням з президентом Дудою розпорядився скликати зустріч Комітету з національної безпеки та питань оборони. Інформація, яка буде представлена на комітеті, буде пізніше, якщо це буде можливо, максимальною мірою доведена до відома громадськості. Я закликаю вас доти не публікувати непідтверджену інформацію”, – зазначив він.

Нагадаємо, що у росії замислились щодо перевороту після військових поразок.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*