Закарпатський ДІАЛОГ вже повідомляв, що на Іршавщині сталася дорожньо-транспортна пригода.
Сьогодні, 19 липня, у селі Кам”янське водій легкового автомобіля Тoyota Land Cruiser не витримав дистанцію та в”їхав у задню частину “Таврії”, що рухалася попереду.
На місці події працювали патрульні поліцейські та медики “швидкої”.
В постраждалому автомобілі перебувала сім”я з Іршавиши, а саме з с.Білки. Серед них була і 16-річна дівчина. З місця аварії її госпіталізували каретою “швидкої” допомоги в Іршавську РЛ.
Офіційні подробиці ДТП читайте згодом на сайті Закарпатський ДІАЛОГ.

Відзначимо, що сьогодні,19 липня, на Закарпатті сталося ще кілька аварій:
на Іршавщині водій на “зебрі” збив чоловіка.
на Хустщині зіткнулися два пасажирські мікроавтобуси.
ЕКСКЛЮЗИВ

Додайте коментар