219 роздали: у нічних клубах продовжують ловити призовників та вручати їм повістки

Відвідувачам нічних клубів вручили 219 повісток.

Під час рейду силовики виявили два заклади, які працювали у нічний час (тобто, в комендантську годину), а в них – 413 осіб, 219 з яких отримали повістки. Минулими вихідними поліція відвідала 420 закладів Києва з метою перевірити дотримання комендантської години. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Закарпатті роздають повістки прямо у басейнах на базах відпочинку (ВІДЕО)

Повідомляється, що під час рейду силовики виявили два заклади, які працювали вночі (тобто, в комендантську годину), а в них – 413 осіб. Військовий комісар, який бере участь у рейді, перевіряв чоловіків призовного віку на наявність відповідних приписних посвідчень. В результаті, 219 чоловіків отримали повістки до військкомату. Крім того, під час рейду поліція виявила наркотики у деяких відвідувачів закладів. 

“Також поліцейські склали 73 адміністративні протоколи за статтями 178 – розпиття алкогольних напоїв у заборонених місцях, 173 – дрібне хуліганство, 185 – злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського Кодексу України про адміністративні порушення”, – повідомив голова столичної міліції. 

Нагадаємо, що Україну облетіла новина про вручення повісток просто на пляжі (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*