Актриса роздяглася на врученні престижної премії (ВІДЕО 18+)

Зухвалий виступ Коріни Масьєро направлено на підтримку службовців сцени, які напередодні церемонії влаштували масштабні протести.

У Парижі в ході церемонії вручення головної французької кінонагороди Сезар 57-річна актриса Коріна Масьєро повністю роздяглася на сцені, пише Медуза.

Масьєро прийшла в костюмі осла, який відсилає до фільму 1970 року Ослиная шкура. Сюжет фільму розгортається навколо королівського осла, що справляє нужду золотом і дорогоцінним камінням.

Підійшовши до мікрофона, актриса зняла ослячу шкуру і виявилася в довгій закривавленій сукні. Але на цьому Масьєро не зупинилася і сказала, що це не останнє її перетворення.

“У мене є останній костюм, і більше нічого”, – заявила вона і повністю роздяглася.

На тілі актриси, вкритому плямами бутафорської крові, було нанесено гасло “Немає культури – немає майбутнього”, а також звернення до прем’єр-міністра Франції Жана Кастекса: “Поверни нам культуру, Жан”.

Зухвалий виступ Коріни Масьєро направлено на підтримку службовців сцени, які напередодні церемонії влаштували масштабні протести із захопленням культурних установ.

Нагадаємо, що театри, кінотеатри і музеї закриті у Франції з осені минулого року. Інші учасники церемонії також висловлювали невдоволення політикою уряду.

Нагадаємо, бразильська спортсменка похвалилася тату в забороненому місці (ФОТО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*