У щеплених вакциною AstraZeneca з’являється тромбоз, люди помирають – ЗМІ

У Норвегії помер один із трьох медиків, у яких після щеплення з’явився тромбоз, а в Німеччині повідомляють про сім випадків тромбозу.

 У Німеччині на цей момент підтвердилося сім випадків утворення тромбів після щеплень вакциною від AstraZeneca, а в Норвегії помер один із трьох медиків, у яких з’явилися тромби після щеплення вакциною AstraZeneca. Про ситуацію з можливими побічними реакціями в Німеччині повідомив на прес-конференції міністр охорони здоров’я ФРН Єнс Шпан, передає ТАСС

“До цих пір підтверджені сім випадків, які можуть бути пов’язані з утворенням тромбів у мозкових судинах”, – сказав він.

Міністр закликав негайно звернутися до лікарів жителям, які протягом більше чотирьох днів відчувають себе погано після щеплень препаратом AstraZeneca. Одночасно глава МОЗ відзначив, що влада призупиняє застосування вакцини від цієї компанії лише в якості запобіжного заходу. 

“Сьогоднішнє рішення – це чисто запобіжний захід. Ми призупиняємо, щоб перевірити ще раз”, – сказав він, визнавши, що “результат перевірки залишається відкритим”.

“Для мене було важливим поінформувати громадян про рішення і його обґрунтування”, – заявив Шпан. 

Німецький міністр також повідомив, що всі дози вакцини від AstraZeneca, які надійшли в ФРН, поки залишаться у федеральних землях, де зберігаються і на цей момент. Тим часом у Норвегії помер один із трьох медиків, у яких з’явилися тромби після щеплення вакциною AstraZeneca. Про це на прес-конференції заявив медичний директор норвезького Агентства з лікарських засобів Стейнар Мадсен, повідомляє Norway Today

Троє медиків були госпіталізовані в суботу, 13 березня. За словами норвезького чиновника, у всіх трьох випадках мова йде “про рідкісну картину хвороби” – “дуже незвичайну комбінацію низької кількості тромбоцитів, тромбів у великих і малих судинах і крововиливів”. 

Мадсен підкреслив, що всі троє медиків були здорові. Зараз лікарі намагаються з’ясувати, чи були у цих трьох щеплених якісь схожі особливості. Також Мадсен вказав, що зараз на національному і європейському рівнях проводиться дослідження зв’язку утворення тромбів і вакцинації препаратом AstraZeneca.

Нагадаємо, аспірин знизив ризики інфікування коронавірусом на 30% – дослідження.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*