Американка в 102 роки двічі поборола COVID-19

Жінка, крім двічі перенесеного коронавірусу, зуміла здолати онкологію і сепсис. А народилася вона в розпал епідемії “іспанського” грипу.

Мешканка Нью-Йорка Анджеліна Фрідман двічі захворіла на коронавірус і обидва рази успішно вилікувалася. Жінці виповнилося 102 роки, пише CNN

Перший раз Фрідман заразилася COVID-19 у березні. Діагноз літньої жінки з’ясували випадково, коли вона звернулася до лікарні за “незначною медичною процедурою”. Незважаючи на те, що Фрідман входить у групу ризику, хвороба у неї протікала легко. За її словами, тільки кілька разів піднялася температура. 

Вдруге діагноз COVID-19 їй поставили в жовтні. Американка підхопила вірус, живучи в ізоляції в будинку для літніх людей. Цього разу у Фрідман був кашель і жар. Спочатку лікарі вважали, що у неї грип. Однак вона і вдруге перемогла недугу – тест на коронавірус показав негативний результат. 

Видання зазначає, що це не перша пандемія в життя американки. Анджеліна народилася в 1918 році на кораблі, який перевозив іммігрантів з Італії в Нью-Йорк. В цей час на планеті лютувала “іспанка”, що забрала мільйони життів. 

Крім цього, Анджеліна протягом свого життя перенесла рак, сепсис, внутрішню кровотечу. Зараз американка майже не бачить і не чує, проте жінка продовжує радіти життю. Вона, наприклад, не кидає улюбленого в’язання і завжди бере участь у конкурсах у своєму будинку для літніх людей.

Нагадаємо, Демі Роуз вразила свілиною в міні-бікіні.

Будь в курсі останніх новин!
Підпишись на нашу Facebook-сторінку та YouTube-канал.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*