Арестович розповів про втрати ЗСУ у війні з РФ

Представник ОП сказав, що точно знає кількість загиблих українських військових, але до кінця війни це розголошувати заборонено.

Україна під час війни з Росією понесла чималі втрати серед військовослужбовців, але точна цифра не розкриватиметься до кінця війни. Про це заявив радник глави Офісу президента Олексій Арестович в інтерв’ю ВВС Україна. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські окупанти втратили 16600 військових у війні проти України

Він також пояснив, чому Україна майже не називає втрати особового складу у війні проти Росії. 

“Цифри, звичайно, є. Я їх знаю з точністю майже до людини, але не назву. До кінця війни… Бо жодна армія світу не називає своїх втрат під час війни. Це просто заборонено. Це державна таємниця, по-перше. А по-друге, це може допомогти противнику оцінити ефективність його дій”, – наголосив Арестович. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія протягом тижня-двох виведе війська з-під Києва, Харкова, Чернігова та Сум, – Арестович

При цьому, за його словами, називаючи свої втрати, російська сторона обманює. 

“Так вони ж брешуть, у 10 разів занижуючи ці цифри. Брехати і ми можемо. Ми лише першого дня сказали кількість жертв після авіанальотів. Слід повідомити, що перші загиблі вже є, – 46 людей загинули. А далі – це військова таємниця. Це просто самогубство – розкривати такі дані під час війни. Після війни ми видамо ці дані щодо кожної людини – це Україна, тут не можна нічого приховати, навіть якби ми хотіли це зробити”, – наголосив Арестович. 

Він визнав, що Україна зазнає втрат, і вони немалі, хоч і “набагато менші, ніж у росіян”. 

Нагадаємо, що у Росії розповіли, коли застосують ядерну зброю.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*