Біткойн різко подешевшав після заяви центробанку Китаю

Ціна біткойна за годину впала більш ніж на 6% після заяви Народного банку Китаю про введення повної заборони на всі криптовалютні транзакції.

Ціна біткойна обвалилася після того, як центробанк Китаю ввів повну заборону на всі криптовалютні транзакції на території країни. 

“Комерційна діяльність, пов’язана з криптовалютами, є незаконною”, – заявив НБК. 

Уряд КНР буде “рішуче боротися з торгівлею криптовалютами і супутніми фінансовими операціями, а також неправомірними діями, щоб захистити власність людей, а також підтримати економічний, фінансовий та соціальний порядок“, – цитує MarketWatch заяву китайського ЦБ. 

Ціна біткойна за годину впала більш ніж на $3 тис. (6%) після заяви Народного банку Китаю. На тлі зниження вартості біткойна подешевшали і альткойни.

Ціна Ethereum за годину знизилася на 7%, вартість Cardano і Binance Coin впала на 6%. Зі ста найбільших за капіталізацією криптовалют за останню годину найбільше подешевшав токен криптовалютної біржі Huobi (зниження на 15%). 

Після заяви НБК знизилися котирування деяких криптокомпаній. Наприклад, вартість акцій криптобіржі Coinbase на премаркеті США впала на 2%, до $237,5.

Акції компаній MicroStrategy і Square в моменті знижувалися на 1%, проте пізніше відіграли падіння. Декількома днями раніше ціна біткойна вперше з серпня впала нижче за $40 тисяч.

Аналітики прогнозують нове падіння криптовалюти, яке може бути пов’язане з борговою кризою найбільшого забудовника Китаю – компанії Evergrande. 

Перед цим біткойн відновлювався після двох днів своїх найважчих втрат за останні місяці. Історичне визнання Сальвадором криптоактивів в якості законного платіжного засобу викликало хаос в Інтернеті і на вулиці.

Нагадаємо, депутати ділять 40 млрд додаткових доходів.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*