Буде відповідь: експерт пояснив, як Путін спробує помститися за провал на фронті

ЗСУ успішно звільняють окуповані Росією території України. За це армія РФ спробують помститися і відповісти.

Російські окупанти за успіхи ЗСУ на фронті можуть посилити ракетні обстріли, піти на черговий шантаж та відступити. Про це розповів керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко 24 Каналу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Школа на Іршавщині за один день зібрала понад 17 000 гривень для ЗСУ (ФОТО)

За його словами, попри успішні дії ЗСУ, тішитися зарано, адже війна ще не закінчилася, і окупанти точно спробують відповісти. Мусієнко каже, що є три варіанти того, як окупанти реагуватимуть на свій провал.

Згідно з першим варіантом, росіяни почнуть “відмазуватися” і говорити маячню, що відступ з Харківщини – це “тактичний маневр”, “хитрий хід”, а вони готують в інших точках ударні угруповання. Крім того, окупанти однозначно посилять ракетні обстріли території України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Опубліковано відео взятих у полон російських окупантів

“У цей час залишки військ, які хоча б на щось спроможні на Сході та Півдні, вони переведуть в глуху ешелоновану оборону. Це, якщо їм взагалі це вийде зробити, бо може не вийти. Також вони спробують нашкребти хоча б якісь резерви в Росії, щоб далі перекидати їх”, – пояснив експерт.

На думку Мусієнка, другий варіант полягає в тому, що окрім посилення ракетних ударів та спроби “назбирати резерви”, Путін та його посібники можуть знову почати погрожувати тактичними ядерними ударами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Війна підходить до завершення: названо місяць, коли РФ почне відводити війська з України

Третій сценарій, як вважає експерт, найменш ймовірний. Путін може визнати реальну ситуацію та ухвалити рішення про відступ. 

“Путіна атакують з двох сторін. Перші – “яструби”, які вимагають активніших та більших дій щодо війни, а він не може їх продемонструвати. Друге – його атакує так зване “ліберальне крило”. Нещодавно було рішення петербурзьких муніципальних депутатів одного з округів, які пропонують звинуватити Путіна у держзраді. Схоже рішення було й в Москві”, – сказав він.

Нагадаємо, що гривня летить журавлем: якого курсу очікувати восени та взимку.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*