Чехія ввела комендантську годину через COVID: подробиці

Країна ввела комендантську годину і заборону на вихід громадян з дому без крайньої необхідності.

Через пандемію коронавірусу і погіршення епідситуації уряд Чеської Республіки прийняв рішення посилити карантин. Нові обмеження набули чинності в неділю, 27 грудня, і будуть діяти як мінімум до 10 січня. Про це повідомила прес-служба чеського МОЗ.З

Так, країна перейшла на максимальний, п’ятий, рівень епідемічної загрози. Це означає, що вихід громадян з житлових приміщень без крайньої необхідності обмежений, підприємства з надання побутових послуг населенню і більшість магазинів закриваються, а також вводиться комендантська година з 21:00 до 5:00 (22:00 – 6:00 за Києвом). 

Крім того, у зустрічах під відкритим небом або в громадських приміщеннях зможуть брати участь не більше двох осіб. Кількість учасників весіль, похорону і богослужінь обмежена 15 людьми. Також у країні припинили роботу гірськолижні спуски. 

Водночас відкритими залишаться магазини, які торгують товарами першої необхідності – продуктові магазини, аптеки і магазини госптоварів. Підприємцям же, які змушені припинити свою діяльність через карантин, уряд зобов’язується компенсувати збитки. 

За останніми даними, в країні підтверджено 667,5 тисячі випадків COVID-19, з них 563,5 закінчилися одужанням і майже 11 тисяч – смертю пацієнтів. Чехія займає 21-е місце у світі із захворюваності.

Нагадаємо, що прем’єр Чехії Бабіш першим отримав вакцину проти COVID-19.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*