Обов’язковий документ: Угорщина планує ввести Covid-паспорт

Без спецдокумента не можна буде відвідувати будь-які заходи та пересуватися літаком чи іншим транспортом.

Про це пишуть місцеві ЗМІ.

В Угорщині вже розроблена система спеціальних електронних мобільних додатків, за допомогою яких громадяни зможуть довести, що вони є захищеними від інфікування Covid-19. Вся інформація про стан здоров’я громадян буде знаходитися у Електронній базі охорони здоров’я (EESZT).

— Ми відчуваємо, що у світі зростає потреба в тому, щоб громадяни могли довести свою захищеність від коронавірусу, щоб мати можливість вільно пересуватися та користуватися послугами в середовищі, де перебуває багато людей і де існує підвищений ризик ризик можливого інфікування, – повідомив Балінт Сабо, заступник гендиректора Генеральної дирекції Національної лікарні.

Зокрема йдеться про так званий Covid-паспорт. Без нього практично неможливо буде здійснити похід до театру, перукарні, відвідати будь-який захід або навіть потрапити на авіарейс.

Як пояснив Балінт Сабо мобільний додаток складається з двох частин. Один – це сам паспорт Covid-19, а інший – контрольний додаток, який підтверджує захист від Covid даного громадянина на основі результатів тестів на коронавірус, проведених за останні 14 днів, та отриманих щеплень.

Нагадаємо, Угорщина розпочала масову вакцинацію від COVID-19.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*