Чіпляються до дітей: закарпатці повідомляють про небезпечну ситуацію

Гуляти вночі у закарпатських громадах стає небезпечно.

В одній із громад на Закарпатті повідомляють про п’яних осіб, які розгулюють вулицями у нічний час доби та лякають неповнолітніх дітей неадекватною поведінкою. Про це пише ГК.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хуртовини та морози: народний синоптик ошелешив прогнозом погоди в Україні

До перехожих, як зауважують очевидці, чіпляються без вагомих причин просто на вулиці. П’яні особи підходять до малолітніх дітей, зокрема, до дівчат на автостоянках. Люди відзначають, що це фізично здорові й молоді люди

“Вочевидь не просихають від п’янства. Не є їм війна і в п’ятах, бо мали б розум інакший. П’ють пиво й горілку та залишають розкиданими порожні пляшки поряд із магазинами. Щоразу їх повно у центрі села”, — каже Юрій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закарпатець на авто з’їхав у річку: що відомо (ФОТО)

Батьки б’ють на сполох через таку ситуацію та намагаються увечері не пускати дітей гуляти надто далеко від дому.

“Розвелось тих амбалів. Наші там на війні, а вони, мов на курорті у нас. П’ють і гуляють, вечорами перестрівають дітей, що ті потім бояться, приходять додому в страху”, — відзначає одна з очевидець Людмила.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вчені розкопали могилу 6 000-річної давнини: такого вони ще не бачили

Трапляються й ситуації, коли п’яний чи група осіб переслідують перехожого і від цієї компанії не так уже й легко позбутись.

Про один із таких випадків, що мав місце на Перечинщині. За словами однієї з дівчат, кілька днів тому, коли та поверталась додому увечері, до неї підійшов незнайомець та почав підозріло себе поводити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Недалеко від Закарпаття судять священників: одного – за зґвалтування, іншого за видалення яєчка без анестезії

Молодик, за словами очевидці, був під дією алкоголю, та намагався залицятись до дівчини. Від залицяльника вдалося втекти на той час та безпечно дістатись додому.

Водночас, дівчина зауважує, перелякалася не на жарт. Після того інциденту не ризикує гуляти до пізніх годин зі знайомими чи ба більше — виходити на вулицю в пізній час.

Нагадаємо, що з якими хворобами не беруть до лав ЗСУ, та кому слід чекати повістку найближчим часом.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*