Чоловіків «відловлюють» біля церков, щоб вручити повістку

В Україні триває мобілізація чоловіків призовного віку другої черги.

У Львові чоловікам вручали повістки на вході до храмів. Про це повідомив народний депутат України Микола Княжицький.

«У неділю люди традиційно йдуть до церкви. І от хтось вигадав почати видавати перед церквою повістки у військкомати… Українські церкви стали справжньою опорою і для нашої армії і для тимчасово переміщених осіб. Значна частина гуманітарки і для війська і для переселенців доставляється українськими церквами. Серед самих священників багато капеланів, і солдатів теж. Мій знайомий отець Михайло з села Верхній Ясенів на Івано-Франківщині геройськи загинув на фронті, куди пішов добровольцем. Церква у нас відділена від держави. Туди йдуть люди за духовним захистом і підтримкою. Це точно не місце, де під час молитви потрібно ходити і роздавати повістки», – обурився Микола Княжицький.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Влада хоче заборонити військовозобов’язаним залишати місце проживання

У законі не прописано, де саме можуть видати повістку. Тому її можуть вручати будь-де — на вулиці, на робочому місці, вдома, на блокпостах. Спочатку мають встановити особу, якій вона вручається. У воєнний час потрібно завжди носити із собою документи та надавати для перевірки уповноваженій особі. Повістки виписують на підставі документа, що засвідчує особу.

Повістку можуть вручати: співробітники військкомату; працівники місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування; посадові особи районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки; роботодавці; керівники навчальних закладів; працівники поліції.

Джерело.

Нагадаємо, що названо захворювання з якими не мобілізують до лав ЗСУ.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*