Covid vs Іршавщина: є вірус чи нема? (СТАТИСТИКА)

Вся Україна обговорює події, які трапилися днями в Іршавській РЛ.

Після стріму Остапа Стахіва у мережі ‘’Фейсбук’’ деякі люди підозрюють, що ситуація не настільки страшна, як її малюють, а вільних ліжок у лікарні достатньо. Не дивлячись на те, що іршавчанин показав реальну ситуацію в районній лікарні, спричинений на території медичного закладу львівськими активістами бунт, спровокував масову недовіру жителів Іршавщини до реальної картини захворюваності.

Журналістка ‘’Голосу Карпат’’ підготувала ексклюзивний список з розбивкою по населених пунктах Іршавщини, у якому вказано зафіксовану кількість підозр, випадків інфікування, хворих, одужавших та померлих від COVID-19. Адже у щоденних звітах про нові випадки інфікування коронавірусом, одужання чи смерті, вказуються лише на рівні області чи району. 

Вся нижченаведена інформація є офіційно підтвердженою і опублікованою у статистичних звітах Національної служби здоров’я України.

3верніть увагу: показник “Виявлено” показує фактичну кількість захворілих станом на 15 березня 2021 року (виділено синьо-зеленою заливкою фону).

Нагадаємо,  в  Іршавській районній лікарні прокоментували скандал, спричинений активістами та спростували заяви про відсутність хворих на коронавірус пацієнтів.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*