Для заробітчан з’явилися гарні новини

Популярна серед заробітчан країна спростила правила в’їзду для українців.

Від неділі, 9 січня, Україну зі списку країн підвищеного ризику виключила Німеччина. Відтепер українські туристи подорожуватимуть до країни за загальними правилами в’їзду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закарпатська митниця опублікувала важливе звернення

Від 9 січня до подорожніх із України до Німеччини не застосовуватимуться спеціальні правила в’їзду. Українці зможуть перетинати німецький кордон за загальними правилами.

Зокрема, тепер усі особи старші за 6 років мають надати негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус, сертифікат про повний курс вакцинації або довідку про нещодавнє одужання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 57-річний заробітчанин вбив свого роботодавця: що відомо

Раніше в’їзд до Німеччини був можливий лише в разі гострої потреби або за наявності сертифікату повного курсу (принаймні 2 дози) вакцинації протиCOVID-19. До того ж, перед прибуттям до країни необхідно було зареєструватися на спеціальному сайті та мати з собою підтвердження реєстрації під час перетину кордону.

Крім того, ті, хто мали право на в’їзд до ФРН, але не були повністю щепленими проти коронавірусу, повинні були відбути 10-денний термін самоізоляції. Достроково вийти з карантину можливо було лише на п’ятий день після приїзду за негативним результатом другого тесту.

Нагадаємо, що в Закарпатті на кордонах утворився колапс (ВІДЕО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*