До кордону рухаються колони техніки РФ: військові звернулися до народу

Росіяни готують можливі провокації на півночі України.

Українська розвідка зафіксувала рух колони військової техніки в районі кордону із Чернігівською областю. Російські загарбники готують можливі провокації до роковин повномасштабного наступу. Сили оборони Сіверщини тримають ситуацію під контролем. Про це інформує ОК “Північ”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Із 1 березня: Нафтогаз оприлюднив інформацію про нові рахунки

Розвідка зафіксувала рух колони військової техніки в районі кордону із Чернігівською областю. Вони рухаються без знаків розпізнавання та із окупантами, яких вдягнули у піксель, схожий на форму Збройних Сил України. Мета окупантів – звинувачення українських захисників у порушенні територіальної цілісності.

“Окупанти готують можливі провокації до річниці повномасштабного наступу, скоріш за все, метою є звинувачення українських захисників в порушенні територіальної цілісності.  Про це свідчать дані розвідки, де зафіксований рух колон військової техніки в районі кордону із Чернігівською областю без знаків розпізнавання та живою силою, що була одягнена у піксель, схожий на форму Збройних Сил України”, – йдеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гуде все Закарпаття: 20-річна дівчина чекає на первістка від 60-річного переселенця із Маріуполя

Наголошується, що Сили оборони Сіверщини тримають ситуацію під контролем. Також зазначається, що українські військові на відміну від військ РФ, ніколи не вдавалися до провокацій і не мають подібного на меті.

“Кожен воїн дотримується загальноприйнятих правил ведення війни, не посягаючи на чужі території, а виключно захищає рідну землю від нахабного та підступного ворога”, – додали в ОК “Південь”.

Нагадаємо, що закарпатців попередили про небезпеку.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*