До уваги військовозобов’язаних: В Україні хочуть по-новому вручати повістки

Повістки в Україні планують вручати по-новому.

Нові правила мали б покращити ситуацію і допомогти уникнути конфліктних ситуацій під час мобілізації, яка триватиме щонайменше до 20 травня 2023 року. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закарпатець вбив власну матір, а потім погрожував поліцейському: що відомо

Зокрема, військкомати хочуть надати своїм працівникам боді-камери, та які записуватимуть процес вручення повісток.

Такі правила планують запровадити після багатьох відео, які оприлюднили українців в соцмережах і які викликали значне обурення суспільства. Йдеться про відео, на яких працівники військкомату силоміць вручають військовозобов’язаним повістки, тягнуть чоловіків в автомобіль, “скручують” та застосовують фізичну силу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, скільки зарплати зараз отримують депутати

Такі відео доволі часто з’являються в соцмережах. Тому й планують фіксувати процес вручення повісток на камери, аби подібних випадків більше не було. Якщо ж виникатимуть конфліктні ситуації, то відеозаписи надаватимуть правоохоронцям.

Та поки що це тільки в планах. Чи внесуть такі зміни – поки невідомо. Однак українці переконані: якщо процес вручення повісток фіксуватимуть відеокамери, то працівники Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (військкоматів) не вчинятимуть неправомірні дії і не застосовуватимуть силу під час вручення документу чоловікам.

Нагадаємо, що закарпатець роками ґвалтував своїх неповнолітніх доньок.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*