До уваги водіїв: розмитнені авто на єврономерах будуть вилучати

В Україні будуть вилучати розмитнені євробляхи, але не всі.

Координаційно-моніторингова митниця виявила факти підробки сертифікатів відповідності з метою незаконного митного оформлення автомобілів. До Головних управлінь Національної поліції України в регіонах митниця надіслала повідомлення про протиправні дії за ознаками злочинів, передбачених ст. 358 КК України, пише Today.ua.

Зокрема, під час перевірки законності митних оформлень автомобілів, виготовлених у 1970-1980-х роках, виявилося, що вони за своїми конструктивними та технічними характеристиками не відповідають екологічним вимогам, як того вимагає українське законодавство.

Перевірка показала, що при митному оформленні автомобілів, зокрема Datsun, Nissan, Mazda та Toyota, декларантами подавалися довідки та сертифікати щодо відповідності екологічним нормам. Проте органи сертифікації повідомили, що на зазначені автомобілі сертифікати відповідності не видавалися і вони, ймовірно, підроблені.

У митниці зазначили, що використання підроблених офіційних документів призвело до незаконного випуску автомобілів на дороги, що може становити загрозу екологічній безпеці.

Митниця надіслала відповідні повідомлення до поліції кожної області. Наразі правоохоронці мають на це відреагувати. Таким чином, на багатьох власників старих євроблях чекають нові неприємності.

Нагадаємо, що Mazda представила новий позашляховик (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*