До уваги закарпатців: з 1 грудня зміниться вартість газу

Ціна на газ в Україні зовсім скоро зміниться. Вже із 1 грудня перерахують тариф на газ для постачальника останньої надії (ПОН, його функції виконує “Нафтогаз”).

Наразі Кабмін запровадив тимчасове обмеження вартості, тому тариф ПОН становить 7,96 грн за куб (менше ринкового).

За тарифами ПОН платять ті, чий постачальник не зміг виконувати свої зобов’язання. За законом таких українців на 60 днів переводять на постачальника останню надію. Тому українці, які користуються послугами ПОН, мають час знайти свого постачальника

“Всього в Україні газ побутовим клієнтам постачають понад 50 компаній. Порівняти ціни та тарифні пропозиції можна на онлайн-ресурсах “ГазПравда” або “Газотека”, – йдеться в матеріалі постачальника.

У “Нафтогазі” зазначили, що розмір тарифу рахують не вони, адже спеціальна формула, яка описана у постанові Кабміну.

Як не переплачувати?

Потрібно переконатися, що ваш постачальник уклав контракти та буде гарантовано отримувати блакитне паливо. Також, обираючи у когось купувати газ, варто орієнтуватися не лише на ціну, а й на надійність компанії.

Зараз українці платять за газ за річними тарифами. Їх вартість зафіксована до травня 2022-го. Потім ціни на газ перерахують.

Розмір залежатиме від того, скільки коштуватиме блакитне паливо на європейському ринку. А зараз вартість палива перебуває на історично високих відмітках. Наступного року, за словами аналітиків, очікувати зниження не варто.

Нагадаємо, що на Закарпатті судитимуть ексчиновницю за махінації із закупівлею газу.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*