Закарпаття облетіла сумна звістка (ФОТО)

24 жовтня на Рахівщині сталася справжня трагедія.

У будинку, розташованому на вул. Гаджі в Рахові, де проживали 4 сім’ї, відбулася пожежа, яка не просто знищила будівлю, а і забрала життя у 86-річної бабусі, Софії Григорчук. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Деякі члени родини потрапили до лікарні з опіками, а у той час інші робили усе можливе, аби звернути увагу на свою біду, і отримати хоча б якусь допомогу. Загорання, що сталося через коротке замикання, виникло в кімнаті, де на той момент перебувала 86-річна жінка.

Через те, що будівля була дерев’яною, вогонь поширився на житловий будинок. Сусіди, що побачили пожежу, встигли врятувати від полум’я жінку, яка знаходилася на другому поверсі оселі. А от врятувати 86-річну бабусю, яка на момент пожежі знаходилася у кімнаті на першому поверсі, врятувати не вдалося.

Полум’я знищило крівлю житлового будинку та прибудови, а також пошкодило дах сусіднього помешкання. Загалом тут проживало 4 сім’ї, три яких наразі проживають у друзів та знайомих. Проте у аварійній будівлі все ще проживають її власники.

Потерпілі просять усіх небайдужих не проходити повз, і будуть раді будь-якій допомозі. Адже у осінньо-зимовий період залишитись без даху над головою – чи не найжахливіше, що могло спіткати родину, яка і без того мусить переживати важку втрату – смерть своєї рідної бабусі.

Нагадаємо, що на Закарпатті сталася масштабна пожежа: рятувальник показали фото (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*