Довжанська громада отримала почесну відзнаку коаліції «Реформи задля гідного життя» (ФОТО)

Рада керівників організацій – співголів коаліційного об’єднання громадських та неурядових організацій Закарпаття «Реформи задля гідного життя» (утворена і діє з 2014 року) на своїх онлайн заходах у листопаді-грудні 2020 року визначила переможців у 12-ти номінаціях впровадження децентралізаційної реформи на Закарпатті-2020.

Про це повідомила Довжанська об’єднана територіальна громада.

У номінації: «Оптимістична, згуртована і активна гірська територіальна громада в кризових умовах децентралізаційної реформи на Закарпатті – 2020» – переможцем визнано Довжанську сільську територіальну громаду (сільський голова – Віктор Симканич.

При визначенні переможців серед територіальних громад (ТГ) до уваги брались лише результати аналізу показників комплексної (системної) спроможності 17-ти ТГ, утворених у 2015-2019 рр. в рамках чинності Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Аналіз комплексної (системної) спроможності 17-ти ТГ, утворених у 2015-2019 рр, включав такі показники:

☑1. Зведення про виконання доходів загального фонду місцевих бюджетів станом на 1 грудня 2020 року.

☑2. Реалізовані упродовж 2020 року проекти соціального, економічного, екологічного та інфраструктурного розвитку ТГ.

☑3. Розроблені і подані щодо фінансування з різних джерел проекти соціального, економічного та інфраструктурного розвитку ТГ.

☑4. Організація та/або вдосконалення системи надання якісних адміністративних послуг у ТГ.

☑5. Наявність ефективних систем стратегічного і просторового планування.

☑6. Наявність ефективних систем управління та раціонального використання природними, у т.ч. земельними, лісовими, водними, рекреаційно-оздоровчими, бальнеологічними тощо ресурсами, а також – ресурсами корисних копалин місцевого значення.

☑7. Організація та/або вдосконалення системи надання якісних комунальних послуг у ТГ.☑8. Організація та/або вдосконалення систем надання якісних соціальних послуг у ТГ.

☑9. Забезпечення підтримки радою і виконавчими органами ради інвестиційно – інноваційної діяльності та підтримки місцевого економічного розвитку, підприємництва і фермерства у ТГ задля зростання власних надходжень до бюджету, вирішення проблеми зайнятості, підвищення конкурентоспроможності ТГ.

☑10. Забезпечення реалізації принципів сталого розвитку та заходів екологічної, техногенної і громадської безпеки у ТГ.

☑11. Розвиток транскордонного та міжмуніципального співробітництва ТГ.

☑12. Досягнення позитивних результатів в інформаційній, мас-медійній і промоційній діяльності міської (селищної, сільської) ради ТГ у комунікаціях з різними цільовими групами ТГ та зовнішніми інституціями; спрямованість цієї діяльності на згуртованість різних соціальних груп та підвищення конкурентоспроможності ТГ.

☑13. Забезпечення належних координації, взаємодії і консолідованості у розробленні, схваленні та реалізації владно-управлінських рішень ради, виконкому та розпоряджень міського (селищного, сільського) голови.

☑14. Досягнення належних і оптимізованих структури, чисельності та рівня управлінської спроможності виконавчих органів ради ТГ.

☑15. Стан впровадження технологій електронного урядування у владно-управлінську діяльність ради і виконавчих органів ради ТГ, а також – цифрових та Інтернет-технологій в інформаційно-комунікаційну діяльність ради у взаєминах із ТГ.

Нагадаємо, в одній з ОТГ Закарпаття встановили камери спостереження у місцях масового скупчення людей.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*