ДТП на Іршавщині: в мережі показали фото понівеченого авто (ФОТО)

Закарпатський ДІАЛОГ вже повідомляв, що на Іршавщині легковий автомобіль влетів у бетонний стовп.

Близько 17-ої години у селі Довге водій легкового автомобіля в’їхав у стовп.

Як видно на опублікованому у мережі фото, від удару як транспортний засіб, так і бетонна опора, отримали ушкодження.

В автомобілі керманич перебував один. Медичної допомоги він не потребував, обійшовся лише переляком.

На місце події виїжджали і патрульні поліцейські. Вони встановлюють всі обставини автопригоди, тож більше подробиць читайте згодом на на сайті Закарпатський ДІАЛОГ.

Нагадаємо, на Іршавщині ДТП: на місці “швидка” та поліція.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*