Закарпатський ДІАЛОГ вже повідомляв, що на Іршавщині легковий автомобіль влетів у бетонний стовп.
Близько 17-ої години у селі Довге водій легкового автомобіля в’їхав у стовп.
Як видно на опублікованому у мережі фото, від удару як транспортний засіб, так і бетонна опора, отримали ушкодження.
В автомобілі керманич перебував один. Медичної допомоги він не потребував, обійшовся лише переляком.
На місце події виїжджали і патрульні поліцейські. Вони встановлюють всі обставини автопригоди, тож більше подробиць читайте згодом на на сайті Закарпатський ДІАЛОГ.
Нагадаємо, на Іршавщині ДТП: на місці “швидка” та поліція.

Додайте коментар